10:40 دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

درج آگهي در سايت رسانه تبلیغاتی آگهی ایران رايگان است و مسئوليت آن با آگهي دهنده مي‌باشد، با توجه به تعداد زياد آگهي در رسانه تبلیغاتی آگهی ایران، لطفا در كسب اعتبار و اعتماد آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد.

رسانه تبلیغاتی آگهی ایران ، درج آگهی رایگان و تبلیغات اینترنتی و آگهی های ویژه

سرویس اطلاعات تجاری آگهی ایران همیشه و همه جا با شما

کانون تبلیغاتی هشت دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کانون تبلیغاتی هشت دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • خدمات چاپ و تبلیغات
  • 4 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۱/۲۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۲۲
  • کانون تبلیغاتی هشت دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، امکان فعالیت در تمامی زمینه های متنوع و گوناگون تبلیغات را پدید آورده است. از جمله: مشاور تبلیغاتی و بازاریابی مشاوره برندینگ طراحی و برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی تولید تیزرهای تبلیغاتی و فیلم های صنعتی پذیرش و پخش آگهی در صدا و سیما (کارگزار رسمی صدا وسیما ) عکاسی تبلیغاتی و صنعتی مستند های تبلیغاتی مشارکت و اسپانسرینگ در فیلمهای سینمایی و مجموعه های تلویزیونی تبلیغات شهری ( بیلبورد و ...) گرافیک ، چاپ تولید برنامه های زنده مشارکتی در مورد تولید برنامه های مشارکتی در تمامی شبکه های صدا و سیما، کانون تبلیغاتی هشت با بهره گیری از مشاوره و همکاری تهیه کننده های صاحب نام سیما، مزیت های بی رقیبی نسبت به دیگر کانون های تبلیغاتی دارد و شما را در کوتاه ترین زمان ممکن بر آنتن زنده صدا و سیما قرار می دهد. سایت: rt8.ir تلفن تماس‌ : 22128000-021 فکس : 89775428-021 آدرس‌ : تهران- سعادت آباد- خیابان ایثارگران شمالی-ایثار2-پلاک 10

کانون تبلیغاتی هشت دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، امکان فعالیت در تمامی زمینه های متنوع و گوناگون تبلیغات را پدید آورده است. از جمله:

مشاور تبلیغاتی و بازاریابی

مشاوره برندینگ

طراحی و برنامه ریزی کمپین تبلیغاتی

تولید تیزرهای تبلیغاتی و فیلم های صنعتی

پذیرش و پخش آگهی در صدا و سیما (کارگزار رسمی صدا وسیما )

عکاسی تبلیغاتی و صنعتی

مستند های تبلیغاتی 

مشارکت و اسپانسرینگ در فیلمهای سینمایی و مجموعه های تلویزیونی

تبلیغات شهری ( بیلبورد و ...)

گرافیک ، چاپ

تولید برنامه های زنده مشارکتی 

در مورد تولید برنامه های مشارکتی در تمامی شبکه های صدا و سیما، کانون تبلیغاتی هشت با بهره گیری از مشاوره و همکاری تهیه کننده های صاحب نام سیما، مزیت های بی رقیبی نسبت به دیگر کانون های تبلیغاتی دارد و شما را در کوتاه ترین زمان ممکن بر آنتن زنده صدا و سیما قرار می دهد.

سایت: rt8.ir

تلفن تماس‌ : 22128000-021

فکس : 89775428-021

آدرس‌ : تهران- سعادت آباد- خیابان ایثارگران شمالی-ایثار2-پلاک 10