*روشهای پرداخت و شارژ اعتبار حساب

از طریق کلیه شعب بانک "بانک مسکن" با مراجعه به نزدیکترین شعبه بانک "بانک مسکن"، مبلغ را به شماره حساب بانک "بانک مسکن" در وجه "سید محمد جواد عمرانی و شرکا" بپردازید.

سپس به هنگام درج آگهی شماره سریال فیش نقدی که در رسید پرداخت شما موجود است، به همراه تاریخ پرداخت و مبلغ وارد کنید، این شماره معمولا به رنگ قرمز و با عنوان /شماره/ یا /سریال/ چاپ شده است.


پرداخت آنلاین توسط درگاه بانک سامان و ملت
ابتدا ثبت نام کنید، و یا اگر قبلا ثبت نام کرده‌اید، با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شوید.
با کلیک بر روی لینک فرم پرداخت تعرفه و وارد کردن مبلغ مورد نظر برای شارژ حساب شما به ریال و سپس کلیک بر روی دکمه پرداخت به درگاه بانک سامان یا ملت ارجاع داده می شوید پس از وارد کردن اطلاعات کارت عضو شتاب خود و طی کردن مراحل پرداخت با کلیک بر روی دکمه ادامه در مرحله آخر به این سایت باز خواهید گشت و در صورت صحیح بودن اطلاعات کارت شما و نحوه تراکنش حساب شما شارژ می شود.


محدودیتهای پرداخت
وب سایت آگهی ایران در حال حاضر نمایندگی ندارد، کلیه پرداختها به حساب ذکر شده در بالا و یا بصورت اینترنتی از طریق سایت آگهی ایران انجام می شود.
پرداخت حضوری و یا بصورت پیک انجام نمی شود، سایت آگهی ایران در هیچ موردی جهت پرداخت به صورتهای دیگر، تماس تلفنی با شما نمی‌گیرد و ایمیل ارسال نمی‌کند.

 

    از طریق دستگاه خودپرداز (ATM)
    با در اختیار داشتن یکی از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب، مانند: سپهر(صادرات) - سیبا(ملی) - پارسیان (کارت نقدی - هدیه - اینترنت) - اقتصاد نوین - کارآفرین - ملت - کشاورزی(مهرکارت) - تجارت ...، بدون مراجعه به بانک و حتی در ساعات و روزهای تعطیل قادر به پرداخت وجه آگهی خود خواهید بود.

    با مراجعه به نزدیکترین دستگاه خودپرداز بانک مرتبط با کارت خود، بدون داخل شدن در بانک، وجه خود را به صورت زیر پرداخت و شماره ارجاع را که در رسید چاپی خود دریافت می کنید، به هنگام درج آگهی وارد کنید.
    پس از ورود کارت به دستگاه خودپرداز و زدن رمز عبور خود، از منوهای موجود ابتدا "انتقال وجه" و سپس "به کارت دیگر" را انتخاب کنید، در صفحه‌ای که ظاهر می شود، مبلغ را به ریال وارد کنید، بطور مثال 100000 یا 300000 و کلید ورود را بزیند، سپس شماره کارت مورد نظر از شما خواسته می‌شود که در این مرحله شماره زیر را وارد می‌کنید: (عدد 16 رقمی)

    6280-2314-3180-1942

    وکلید ورود را می‌زنید، در مرحله آخر خودپرداز از شما می‌پرسد آیا مطمئن به انتقال وجه به حساب "سید محمد جواد عمرانی و شرکا" می‌باشید، که با انتخاب کلید "بلی" با انتقال وجه موافقت می‌کنید.
    خودپرداز با چاپ رسید شما را از انتقال وجه مطمئن می‌کند، این رسید شامل شماره ارجاع، مبلغ انتقالی و شماره حساب و کارت دریافت کننده می‌باشد، درخط دوم رسید چاپی، "شماره ارجاع" درج شده است، که شما به هنگام درج آگهی در آگهی ایران این شماره را وارد می‌کنید.